Albánsko – choďte na dovolenku k moru inam než ostatní!

Chcete k moru s rodinou a už vás nebavia stále tie isté destinácie? Máte chuť spoznať niečo iné a napriek tomu časovo i finančne dostupné, bez masovej turistiky, ale s plným zabezpečením služieb? Radi si na dovolenke spríjemníte odpočinok pri mori výletmi do prírody alebo za pamiatkami? Tak poďte navštíviť Albánsko a budete milo prekvapení jeho krásou a pohostinnosťou.

Albánsko, ktoré sa v 90. rokoch minulého storočia potýkalo s veľkou finančnou krízou a z toho vyplývajúcich občianskych nepokojov, je teraz na svojom vzostupe. Dnes je plne integrovanou krajinou Európy, snažiacou sa o vstup do EÚ. Infraštruktúra i zázemie hotelov sú na porovnateľnej úrovni s ktoroukoľvek európskou krajinou. Krajina, v ktorej sa neuplatňujú víza ani vstupné poplatky, ale iba Váš platný cestovný pas. Mnohé cestovné kancelárie ponúkajú nové hotely v Albánsku, postavané pred 4-6 rokmi. Pre cestovateľov je príjemné, že tu je rovnaké časové pásmo ako v Slovenskej republike.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Obsah je chránený !!