Hlavná stránka » 10 cenovo najvýhodnejších destinácií pre rok 2018
Best in 2018

10 cenovo najvýhodnejších destinácií pre rok 2018

Lákajú Vás destinácie, ktoré nezruinujú Vašu peňaženku? Ak patríte aj Vy medzi tých cestovateľov, ktorí si nepotrpia na najluxusnejšie resorty, skôr majú radšej rozumné a cenovo výhodné krajiny, tak v našom článku nájdete 10 miest, ktoré lákajú šetrných cestovateľov.

1. Tallinn, Estónsko

Estónske hlavné mesto je kompaktné, pohľadné a neuveriteľne výhodné. Zadarmo a po svojich môžete preskúmavať jedno z najpôvabnejších historických centier vo východnej Európe, lacno sa ubytovať v hosteli, penzióne či v súkromí a vychutnávať si výhľad na Balt a nádhernú mestskú panorámu z plochej strechy mohutnej stavby Linnahall (čo je jedna z najlepších vecí, ktoré možno v Tallinne prevádzkovať zadarmo). Mesto, do ktorého lieta niekoľko nízkonákladových aeroliniek z celej Európy, nie je tajomstvom, ale ak chcete mať kus Tallinnu pre seba, zamierte do rýchlo sa meniacej štvrti Kalamaja, kde sídli Telliskivi Creative City. Nájdete tu pojazdné reštaurácie, ktoré ponúkajú lákavé jedlo, ktoré vám rozhodne peňaženku nezruinuje.

Okúzľujúce tallinnské Staré Mesto má rozprávkovú atmosféru © SeanPavonePhoto / iStockphoto / Getty Images

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Partner:

Najčítanejšie články

Kategórie

Reklama

WordPress Image Lightbox Plugin