Hlavná stránka » Najlepších 10 miest pre rok 2018
Best in 2018

Najlepších 10 miest pre rok 2018

Najlepšie destinácie, zážitky a cestovateľské trendy pre rok 2018. Preskúmali sme všetky kontinenty, aby vám ponúkli tie najlákavejšie mestá vo svete, nezabudnuteľné zážitky a trendy, o ktorých by ste mali vedieť. Prinášame Vám našich 10 miest, ktoré sľubujú báječné zážitky.

 1. Sevilla, Španielsko 

Počas posledných desiatich rokov sa Sevilla zmenila. Metropola, skôr preslávená dopravnými zápchami, spala na veľmi zašlých vavrínoch, ale pozvoľna rozkvitla do veľkomesta plného bicyklov a električiek a snaží sa oživiť svojho umeleckého ducha. A premena neprebehla bez povšimnutia. Andalúzske hlavné mesto bude v roku 2018 hostiť 31. ročník Európskych filmových cien a svoj pôvab predstavila v televíznom fantasy seriáli Hra o Tróny. Umeleckej renesancii dodávajú lesk oslavy štyristého výročia narodenia barokového majstra Bartolomého Estebana Murilla. Súčasťou osláv sú jedinečné expozície, ktoré bude možné v roku 2018 navštíviť.

Sevillská polkruhová Plaza de España s kolonádami sa objavila v niekoľkých filmoch, vrátane Hviezdnych vojen a Lawrence z Arábie
© LucVi / Shutterstock

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Partner:

Najčítanejšie články

Kategórie

Reklama

WordPress Image Lightbox Plugin