You dont have javascript enabled! Please enable it! Prehľad článkov - Travelista

Prehľad článkov

Otvoriť

Dostali sme možnosť pripraviť recenziu tohto nádherného historického hotela v kaštieli Orlové neďaleko Považskej Bystrice. Pozrite sa ako sme boli spokojní a či hotel odporúčame...

Otvoriť

Talianske mesto bude odteraz počas hlavnej sezóny vyberať od návštevníkov vstupné prostredníctvom novej turistickej dane.

Otvoriť

Na mapu destinácií bratislavského letiska pribudnú v nadchádzajúcej zimnej sezóne nové exotické destinácie - thajský Phuket a ostrov Maurícius.

Otvoriť

Chystáte sa na dovolenku? Potom si včas skontrolujte platnosť svojho pasu, najmä ak letíte do krajín mimo Európy. Ušetríte si tak veľa starostí a peňazí!

Otvoriť

Grécky ostrov Karpathos sa často považuje za jeden z najkrajších ostrovov v krajine.

Otvoriť

Sicília je neuveriteľný ostrov, ktorý môžete preskúmať počas návštevy Talianska.

Otvoriť

Môžete cestovať sami po svete a byť pritom v bezpečí? Určite áno. Mám pre vás tipy na bezpečnosť pri cestovaní, ktoré vám pomôžu cestovať kamkoľvek.

Otvoriť

Vyhliadli ste si túto juhoeurópsku krajinu na svoju budúcu dovolenku? Našli sme pre vás 10 ostrovov s vynikajúcimi morskými pobrežiami, plážami plus ďalšími zábavnými aktivitami a pamiatkami. Tu sú najlepšie plážové a letné dovolenkové destinácie v Grécku.

Otvoriť

Od útoku Ruska pred dvoma rokmi Ukrajina prežila pozemné invázie a neúnavné raketové útoky, ktoré zabili tisíce ľudí a zničili dediny, mestá a obce.

Otvoriť

V hotelovej izbe je niečo, čo dokáže hostí vtiahnuť do najlepšieho spánku v ich živote. Pokúsili sme sa zistiť, čím to je.


  • ©2012-2024 Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231
  • Kontakt