You dont have javascript enabled! Please enable it! Prehľad článkov - Travelista

Prehľad článkov

Otvoriť

Región Dolomiti Superski, jedna z najpozoruhodnejších lyžiarskych destinácií na svete, ponúka celý rad stredísk, ktoré sú pripravené pre všetkých, ktorí túto zimu vyrazia na snehové svahy.

Otvoriť

Chystáte sa do Dánska a neviete sa rozhodnúť, kde sa v Kodani ubytovať? Pozrite si naše tipy na päť najlepších hotelov v tomto užasnom hlavnom meste Dánska.

Otvoriť

Vychutnajte si sviatočnú náladu, dajte si pohár vareného vína a zorganizujte si krátky výlet na jeden z týchto európskych vianočných trhov.

Otvoriť

Vďaka partnerovi National Geographic sme sa osobne zúčastnili historicky prvého vydania zoznamu 50 najlepších hotelov sveta na slávnostnom vyhlasovaní vo Veľkej Británii.

Otvoriť

Vďaka svojmu historickému významu a prepracovanej architektúre a dizajnu sú tieto budovy samy o sebe cestovateľskou destináciou, ktoré sa oplatí navštíviť.

Otvoriť

Už viac ako 120 rokov stojí Matildin palác nad Alžbetiným mostom a víta tých, ktorí prechádzajú cez Dunaj z Budy do Pešti - dvoch častí hlavného mesta Maďarska.

Otvoriť

Každé miesto má svoju históriu, hlavne ak sa schátraná železničná stanica, ktorá slúžila ako únikový železničný uzol pred nacistami, premení na veľkolepý hotel.

Otvoriť

Pokiaľ ide o rozmanitosť, Vietnam si ide svoju vlastnú ligu.

Otvoriť

Hotel Regent Porto Montenegro leží na palmami lemovanom pobreží Kotorského zálivu s bujnou horskou kulisou na brehu nového prístavu pre superjachty.

08:22 Read time

Otvoriť

Nech už hľadáte čokoľvek, v Štokholme si prídete na svoje.


  • Copyright ©2012-2023, Code & Design: Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231 , DIČ: 1123694462, +421 907 31 88 00
  • Kontakt