Blog

Kedy a kam alebo cestujte po svete v ten správny čas

Autor:
/
26. mája 2018

JANUÁR – Los Angeles

Prečo LA:
V tomto období môžete ušetriť až 33% za hotel, napríklad za štvorhviezdičkovú izbu zaplatíte okolo $ 212 za noc. Najnižšia cena za celý rok! A čo zvyšné peniaze? Casina a butiky čakajú!

Los Angeles

Los Angeles

FEBRUÁR – Hong Kong, Honolulu

Prečo Hong Kong:
Nie sú to len hotely, ktoré sú vo februári v Hongkongu lacnejšie. Je to tiež vrchol zľavovej sezóny, kedy milovníci nákupov iste zajasajú a milovníci kultúry môžu navštíviť Spring Lantern Festival, alebo oslavovať s Číňanmi Čínsky Nový Rok v tradičnom štýle. Za štvorhviezdičkový hotel za noc zaplatíte v priemere 125 $.

Hong Kong

Hong Kong

Prečo Honolulu:
Havaj dosahuje najvyššie ceny na Nový rok, však o mesiac neskôr, na Valentína, sa toto ultra romantické miesto ponúka za prekvapivo dobré ceny. Maximalizujte svoje úspory tým, že priletíte na ostrov v prvom týždni v mesiaci, kedy sú ceny vôbec najlepšie.

honolulu

Honolulu

MAREC – Buenos Aires

Prečo Buenos Aires:
Za horúcim tropickým počasím príliš nepoletíte, však podnebie bude bohato stačiť na objavovanie pamiatok a dlhých príjemných prechádzok. Navyše v štvorhviezdičkovom ubytovaní sa vyspíte za púhych $ 55 (ÁNO, naozaj!), Čo musíte uznať, aj za dlhý let naozaj stojí.

Buenos Aires

Buenos Aires

APRÍL – Kodaň

Prečo Kodaň:
Rušné turistické sezóny začínajú v Kodani od mája do októbra. Preto je dobré predísť týmto mesiacom! Malé a kúzelné mesto si naozaj zamilujete. Návštevou v apríli ušetríte až 38% na izbe, bez toho aby ste sa museli príliš zaoberať škandinávskymi krátkymi dňami a nebezpečne chladnými teplotami.

Kodaň

Kodaň

MÁJ – Londýn

Prečo Londýn:
Iste, je to jedno z hlavných miest sveta, čo znamená že moc výhod na letenky v priebehu roka nezoženiete, zato hotely nájdete za výhodné ceny práve v máji. Priemerná sadzba za týždeň v hoteli je 216 $.

londyn

Londýn

JÚN – Peking

Prečo Peking:
Júnové počasie v Pekingu je mierne, sezóna ešte len začína a nie sú v pláne žiadne lokálne dovolenky, čo znamená, že sa vyhnete miestnym turistom. Ak vycestujete práve sem, môžete očakávať, že zaplatíte za noc vo štvorhviezdičkovom hoteli 80 $!

Peking

Peking

JÚL – Sydney

Prečo Sydney:
Tým, že zamierite do Sydney v polovici nášho leta znamená, že sa vyhnete ultra horúcich dňom. Naviac ušetríte až 44% z cien zo špičky sezóny !! Nenechajte sa odlákať myšlienkou zimy v júli, teploty sa v tomto období pohybujú tak či tak okolo 17 stupňov.

Sydney

Sydney

AUGUST – Berlín

Prečo Berlín:
Centrálne mesto Európy ponúka dobré ceny hotelov celoročne. Iste si zamilujete Hotel Zoo: dizajnový hotel s priestrannými a cenovo dostupnými apartmánmi vedľa berlínskej zoologickej záhrady! Avšak v auguste ušetríte za ubytovanie najviac! Cena za noc sa pohybuje okolo 100 $.

Berlín

Berlín

SEPTEMBER – Rím

Prečo Rím:
Neexistuje žiadny čas v roku, kedy by ste nemali navštíviť rozprávkový Rím. Avšak september je najlepší hlavne vďaka tomu, že mnohí Európania navštívia mesto v auguste (kedy majú Taliani ešte k tomu dovolenky!). Koniec sezóny je na cenách poznať, za noc v štvorhviezdičkovom hoteli zaplatíte okolo 131 $.

Rím

Rím

OKTÓBER – Kapské Mesto

Prečo Kapské Mesto:
Ak je pozorovanie veľrýb vašim snom, potom neváhajte zbaliť batožinu a vypraviť sa práve sem. Cesta v októbri je na to ako načasovaná! Navyše hotel vás nebude stáť v priemere viac ako 80 $ za noc.

Kapské mesto

Kapské Mesto

NOVEMBER – Rio de Janeiro

Prečo Rio de Janeiro:
Ak túžite navštíviť Rio, je pravdepodobné, že si chcete tiež vychutnať pláž Copacabana. V novembri sú teploty tak akurát okolo 26 stupňov. Najdrahšia sezóna je hlavne koniec decembra, kedy sú ceny až o 37% vyššie.

Rio de Janeiro

DECEMBER – Frankfurt

Frankfurt

Prečo Frankfurt:
Prvé dva týždne v decembri sú správny čas na návštevu čarovného Frankfurtu, ktorý prekypuje vianočnými trhmi a tematickými výkladmi. Paradoxne sú ceny hotelov najlacnejšie, nájdete ubytovanie až o 56% lacnejšie než v sezónnej špičke. So štvorhviezdičkovou izbou sa vojdete do ceny 112 $ za noc.

Máte iný tip na niektorý mesiac? Napíšte nám to do komentára na konci článku…

ZNAČKY
RELATED POSTS

PRIDAŤ KOMENTÁR

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Our web support
Prihláste sa k odberu noviniek