Hlavná stránka » Letisko Poprad – Parkovanie a doprava na letisko
Blog

Letisko Poprad – Parkovanie a doprava na letisko

Približne 5 km severozápadne od mesta Poprad sa nachádza Letisko Poprad – Tatry. Ideálne je pre ľudí z miest Poprad, Liptovský Mikuláš či Spišská Nová Ves a ich okolia. Ide o najvyššie položené letisko pre dopravné lietadlá v strednej Európe (718 m n. m.).

Presná adresa letiska: Na letisko 100, 058 01 Poprad-Na Batizovskej ceste, Slovenská republika
GPS súradnice letiska:  49.0686572, 20.248171599999978

PARKOVISKÁ NA LETISKU A V OKOLÍ

Priamo na letisku: V blízkosti odletového a príletového terminálu je k dispozícii parkovisko s 92 parkovacími miestami. Vstup na parkovisko je spoplatnené sumou 1 €, ďalej sa platí 1 € / deň, 3 € / 2 dni, 17 € / týždeň. Každý ďalší začatý deň je spoplatnený sumou 4 €. Rezervácia vopred nie je potrebná.

CESTA NA LETISKO V POPRADE

Autom: Z mesta Poprad sa na letisko dopravíte po Ceste 18, Teplická a Na letisko (5,3 km) za 9 minút, po Ceste 18 (5 km) za 7 minút alebo po Ceste 18 a Na letisko (4,7 km) za 6 minút.

Autobusom: Do mesta Poprad premávajú pravidelné autobusové spoje, potom môžete využiť taxi službu na prepravu priamo na letisko alebo využiť miestny občasný spoj číslo 1.

Vlakom: Do Popradu sa dokážete dostať aj vlakovým spojením a odtiaľ nasledovať taxíkom či autobusom.

Kľúčové slová:

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Partner:

Najčítanejšie články

Kategórie

Reklama

WordPress Image Lightbox Plugin