Blog

The Desire Cruise – luxusná plavba v štýle Päťdesiat odtieňov šedej

Autor:
/
30. januára 2017

Keď sa The Desire Cruise v roku 2016 prvýkrát predstavila svetu, vyslúžila si v médiách nespočet krikľavých titulkov. Najkontroverznejšia nudistická okružná plavba sa aj napriek tomu stretla s veľkým úspechom a nedávno oznámila plány pre svoju druhú cestu. Zúčastniť sa jej môžu iba slobodomyseľne zmýšľajúce páry nad 21 rokov a svoje oblečenie môžu po väčšinu plavby nechať zabalené v kufroch.

Nudistické dovolenky na mori nie sú dnes už žiadnou novinkou, avšak The Desire Cruise od spoločnosti Original Group zachádza ešte ďalej. Pre svojich cestujúcich má totiž pripravené špeciálne privátne izby so zábavou len pre dospelých. Prítomným párom ponúka zmyselné workshopy, tematické večery nabité erotikou a provokatívne večierky pri bazénoch a vírivkách.

Extáza uprostred mora

“Ponúkame našim zákazníkom zmyselný azyl na mori, kde si môžu s ostatnými prítomnými pármi užívať fantastickú dovolenku v exotických destináciách a budú pritom hýčkaní naším kvalitným servisom,” povedal Rodrigo de la Pena, CEO spoločnosti Original Group.

Druhý itinerár spoločnosť zverejnila potom, čo jej prvá plavba nazvaná “Benátska predohra”, ktorá sa bude opakovať aj túto jeseň, oslávila u zákazníkov veľký úspech.

Svoju vysnívanú dovolenku si však môžu záujemcovia rezervovať tiež na apríl budúceho roka – tentoraz loď plná lásky vyrazí z Barcelony do Ríma. Záujemcovia o horúcu dovolenku na mori si budú musieť siahnuť hlboko do vreciek. Ceny za jednu osobu sa pohybujú medzi 3000 až 10 000 dolármi.

Aj keď sa zdá, že je na The Desire Cruise povolené úplne všetko, spoločnosť Original Group odkazuje, že aj na ich plavbe panujú isté pravidlá. Zo spoločných hrátok pasažierov je úplne vyňatý personál lode a oblečenie budú musieť páry nosiť v reštauráciách (avšak ich fantázii sa medze nekladú). A čo zrejme nikoho neprekvapí – pre ochranu súkromia všetkých prítomných je tiež vo verejných priestoroch paluby úplne zakázané zhotovovať akýkoľvek audiovizuálny materiál.

ZNAČKY
RELATED POSTS

PRIDAŤ KOMENTÁR

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Our web support
Prihláste sa k odberu noviniek