Travel team

Juraj – majiteľ, 42r.

Absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovej v odbore Počítačová matematika. Následne odchádza do Anglicka, kde študuje Umeleckú fotografiu na Royal Academy of Arts. Zakladá spoločnosť Digital Media House Ltd. v Londýne a nasledujúcich 15 rokov pracuje ako fotograf na voľnej nohe pre BBC a hlavne National Geographic. V roku 2013 sa vracia na Slovensko.
V spolupráci s ľuďmi v jeho firme v Londýne sa rozhodne spustiť portál Travelista. Rovnako v tom istom čase rozširuje svoje portfólio a rozhodne sa nakrúcať unikátne zábery z rôznych destinácií sveta pomocou najmodernejšej techniky a to 4 dronmi zn. DJI, Typhoon a kamerami GoPro. Posledným počinom je vydávanie elektronického časopisu Travelista. Časopis plánuje vydávať v mesačnej periodicite. Časopis bude distribuovaný zdarma. Viac o časopise TU.

[email protected]
+421 907 267 656
Pôsobnosť: SR, ČR, UK

Honza – fotograf, 54r.

Fotograf na plný výkon. Bez kopy foto-inštrumentov sa nepohne ani z domu. Rád cestuje a objavuje nové krajiny. Na tomto webe nájdete skoro 50% jeho fotografií…
Interne pracuje pre Digital Media House Ltd. v Londýne už 3 rokov.

[email protected]
Pôsobnosť: UK

Aaron – fotograf, 39r.

Profesionálny fotograf. Špecializuje sa na uchvatné Timelapse (časozberné) zábery.
Interne pracuje pre Digital Media House Ltd. v Londýne už 5 rokov.

[email protected]
Pôsobnosť: UK

Megy – GoPro kamera, 28r.

Miluje kamery a asi najviac kamery GoPro Hero. Má na starosti zábery pod vodou a zároveň je výbornou kombináciou k dronom.
Interne pracuje pre Digital Media House Ltd. v Londýne už 3 roky.

[email protected]
Pôsobnosť: UK

Lucia – redaktorka, 26r.

Najmladšia členka tímu. Výborne si rozumie so slovami a nám tak stačí iba opísať jej naše postrehy z danej krajiny a ona to brilantne dostane na papier, resp. do svojho Macbook-u. Každý jeden článok na tomto webe prešiel jej rukami.
Interne pracuje pre Digital Media House Ltd. v Londýne 1 rok.

[email protected]
Pôsobnosť: SK, CZ, UK

Josh – drony, 26r.

Pochádza z Hongkongu a až neuveriteľne dokáže vo vzduchu ovladať až 3 drony DJI Phantom naraz. Do dnes nevieme ako presne to robí, ale výsledky stoja za to. Je mladý, drzý, neotrelý, ale máme ho veľmi radi pre jeho profesionalitu. P.S. Ak si s ním dohodnete stretnutie na nejaký termín tak vždy máte min. hodinu čas navyše…
Interne pracuje pre Digital Media House Ltd. v Londýne 4 roky.

[email protected]
Pôsobnosť: UK