Recenzie hotelov

Wellness Hotel Patince****

Autor:
/
8. septembra 2017

Je to oáza pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Miesto, kde úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

V ponuke Vám odborníci namixujú rôznorodo zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní.
Tím odborníkov sa bude o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tam cítili čo najpríjemnejšie. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre Vás zážitkom z oddychu, za ktorým sa k nám budete radi vracať zas a znova.

Stravovanie

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb.

Okrem štandardnej ponuky jedál v našom á la carte jedálnom lístku a denného menu si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít.

Naši kuchári Vám s radosťou pripravia aj diétne, bezlepkové, či vegetariánske jedlá.

Pri príprave jedál využívame predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov.

Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Reštaurácia

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj v prevažnú časť roka.

Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.

Otváracie hodiny:

Reštaurácia je otvorená denne od 07:30 do 22:00 hod.

  • Raňajky sa podávajú v čase od 07:30 do 10:00 hod.
  • Obedy (denné menu) sa podávajú v čase od 12:00 do 15:00 hod.
  • Večere formou bufetových stolov / menu sa podávajú v čase od 17:30 do 21:00 hod.

Lobby bar

Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v Lobby bare hotela, ktorý sa nachádza v hotelovej hale pri recepcii. Pre vášnivých kávičkárov máme okrem štandardnej značkovej kávy v pravidelnej ponuke aj rôzne plantážne kávy. Ku káve Vám odporúčame ochutnať čerstvé zákusky z našej hotelovej cukrárne.

V ponuke Lobby baru môžete nájsť aj pestrý sortiment kvalitných koňakov, whisky a regionálnych ovocných destilátov.

Lobby bar je otvorený denne od 08:30 do 21:00 hod.

Bowling bar

Pre aktívny oddych Vám poslúžia dve bowlingové dráhy, biliard, šípky a stolný futbal.

Ak plánujete bowlingový turnaj, vieme vám zabezpečiť komplexnú organizáciu, medzi turnajovú zábavu, vyhodnotenie aj sprievodný kultúrny program. Ak si chcete jednoducho len zahrať, dráhy si môžete rezervovať na hotelovej recepcii.

Bowling bar je otvorený denne od 17:00 hod.

Wellness bar

Wellness bar sa nachádza priamo v bazénovom svete a ponúka rýchle občerstvenie formou chutných klasických jedál, šalátov, cestovín a nápojov.

Wellness bar je otvorený denne od 10:00 do 21:00 hod.

Grill bar

Grill bar sa nachádza v exteriéri hotela pri vonkajších bazénoch a hosťom je k dispozícii počas letnej sezóny. Ponúka rýchle občerstvenie formou grilovaných jedál, rýb, rôznych ovocných a zeleninových šalátov, bagiet a nápojov.

Grill bar je otvorený počas letnej sezóny denne od 10:00 do 19:00 hod.

ZNAČKY
RELATED POSTS

PRIDAŤ KOMENTÁR

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Our web support
Prihláste sa k odberu noviniek