Spravodajstvo

Wizz Air plánujú lietať z Prahy na Island, letenky budú od 49 €

Autor:
/
15. februára 2017

Wizz Air predpokladá, že okrem turistov by nové celoročné spojenie mohla využívať aj obchodná klientela. Spoločnosť pritom ponúka priame spojenia z Česka od roku 2009, v súčasnosti prevádzkuje desať spojení z Prahy a z Brna napríklad do Londýna, Benátok, Ríma alebo Tel-Avivu. Vlani spoločnosť na linkách z a do Českej republiky prepravila 476 000 ľudí.

Priame letecké spojenie medzi Prahou a Islandom v minulom roku oznámili tiež ČSA, ktoré ho v letnom letovom poriadku plánujú na pondelok a štvrtok. Zároveň od 1. decembra spustili nové cenové balíky, ktoré majú konkurovať nízkonákladovým aerolinkám.

Nájdeme Vám to najlepšie ubytovanie na IslandeBooking.com

ZNAČKY
RELATED POSTS
1 komentár
  1. Odpovedať

    Juraj Bagin

    2. marca 2017

    Wizz Airom som cestoval 3 krát, z toho raz mal let meškanie nad 3 hodiny o pár minút. Bolo to nepríjemné, boli sme s manželkou v Miláne. Nedostali sme žiadne informácie od personálu ohľadom našich práv, ale naštastie spolucestujúci nám povedal že máme nárok na kompenzáciu od Wizz Air, lebo je to dané zákonom EU. Nerozumiem po madarsky ani po anglicky, preto sme vybrali sme firmu Flight Refund a oni veľmi ochotne pomohli, nemusíme platiť dopredu nič za službu a pracujú tak, že len vtedy si pýtajú peniaze, až ked úspešne vymáhajú od Wizz. Tak sa už tešíme na 2×150 EUR 😀 Vrelo odporúčam každému kto cestuje s lietadlom! http://www.flight-refund.sk

PRIDAŤ KOMENTÁR

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Our web support
Prihláste sa k odberu noviniek