You dont have javascript enabled! Please enable it! Prvý pohľad: Amari Raaya Maldives - otvorenie v auguste 2023

Prvý pohľad: Amari Raaya Maldives – otvorenie v auguste 2023

Avatar Juraj | 5 júla, 2023

Otvorenie nového hotela Amari Raaya Maldives bude jednou z najzaujímavejších udalostí tohto roka na Maldivách.

Nachádza sa na sviežom súkromnom ostrove v atole Raa, len 45 minút hydroplánom od medzinárodného letiska Velana a ponúka všetko, čo môžete potrebovať na skutočne nezabudnuteľný oddych.

Čo môžem očakávať v Amari Raaya Maldives?

Hotel Amari Raaya Maldives je inšpirovaný okolitou prírodou, nekonečným otvoreným morom a pocitom dobrodružstva, vďaka čomu je ideálnym miestom na vytvorenie spomienok, ktoré vám zostanú na celý život. Vďaka 187 plážovým a oceánskym vilám, z ktorých každá má priamy prístup na pláž alebo k oceánu, máte zaručený skutočne nerušený zážitok, pri ktorom môžete byť v jednote s oceánom a vychutnávať si čistý pokoj, ktorý prináša.

Vďaka vzrušujúcemu programu aktivít a nezabudnuteľných zážitkov ponúka tento nový rezort niečo pre každého, či už ide o romantiku, rodinné dobrodružstvo alebo takmer akúkoľvek zábavu.

Amari Raaya Maldivy - Zážitky

Preskúmajte nedotknutú prírodu

Hostia, ktorí chcú uniknúť pred svetom a vychutnať si nádherné prírodné krásy, by už nemali hľadať nič iné. Hotel Amari Raaya sa nachádza na jednom z najväčších prírodných ostrovov atolu Raa s rozlohou 390 000 metrov štvorcových (39 hektárov) a bol navrhnutý s citom, pričom veľká časť bujného lesa bola vyhradená pre hostí, vrátane prírodného mangrovového porastu s lesnými chodníkmi na prechádzky a výhľadmi na nebeskú strážnu vežu. Do zážitkov sa vplieta fiktívny príbeh Seba, portrétistu, ktorý stroskotal na ostrove a ktorý inšpiroval koncept rezortu. Objavte zvyšky jeho príbehu stroskotanca vrátane umeleckého ateliéru, lode a strážnych veží prestavaných na súkromné reštaurácie a miesta na pozorovanie hviezd.

Pre rodiny s deťmi

Amari Raaya Maldivy nie je určený len pre páry, ale ponúka aj komplexné zázemie pre malé deti a tínedžerov, od športovísk až po ihriská. Detský klub ponúka zábavu pre všetky vekové kategórie – mladšie deti sa môžu venovať výtvarným a remeselným činnostiam, zatiaľ čo staršie deti sa môžu vydať von vyzbrojené mapou a kompasom hľadať hádanky, umenie a poklad. Rodiny a skupiny sa môžu rozhodnúť pre Family Beach alebo Family Beach Pool Villa, jedinečný štýl ubytovania, ktorý ponúka dve navzájom prepojené vily a spoločný súkromný vonkajší obytný priestor pre kvalitne strávený spoločný čas.

Pre milovníkov aktivít a vzrušenia

Miestny útes je domovom množstva oceánskych živočíchov vrátane morských korytnačiek a v sezóne aj slávneho bioluminiscenčného planktónu. Vydajte sa do hlbín modrého Indického oceánu a potápajte sa s certifikovanými inštruktormi PADI priamo na mieste – pozorujte miestne morské korytnačky alebo si užite zábavné vodné aktivity. Prípadne si môžete vyskúšať lukostreľbu, zipline, minigolf, paddle tenis, bedminton alebo sa ponoriť do dvoch úžasných bazénov.

Pre romantiku a relax

Romantika na Amari Raaya Maldives nepozná hraníc. Začnite deň jedným z najikonickejších zážitkov na Maldivách – plávajúcimi raňajkami podávanými vo vašom vlastnom bazéne. Relaxujte v prepychových kúpeľoch Maai Spa, ktoré ponúkajú jedinečné, individuálne procedúry inšpirované thajskými tradíciami. Neskôr si vychutnajte večeru pri sviečkach na pláži posiatej čerstvými lupienkami kvetov pri západe slnka za oceánom. Prípadne môžete večerať pod korunami bujných stromov na ostrove s blikajúcimi svetlami, ktoré dotvárajú atmosféru skutočnej romantiky.

Pre gurmánov

Hostia budú v gastronomickom raji so siedmimi reštauráciami, ktoré ponúkajú živé chute kombinujúce thajskú, ázijskú, maldivskú a medzinárodnú kuchyňu. Každé stravovacie miesto ponúka niečo špeciálne, od rušných stánkov s jedlom v charakteristickej Amaya Food Gallery až po občerstvenie pri západe slnka a koktaily na strechách, obľúbené talianske jedlá podávané pri bazéne, mobilné občerstvenie a zmrzlinu podávanú z autobusu a luxusné čerstvo ulovené morské plody každý deň.

Tí, ktorí si chcú zo svojho zoznamu splnených želaní odškrtnúť niečo výnimočné, si môžu vybrať zo zážitkov, ako je vítanie západu slnka z koruny palmy alebo stolovanie v súkromnom kúte pláže, pričom cítia piesok medzi prstami a sledujú, ako slnko opúšťa obzor. Alebo čo tak vzrušujúce plávanie so žralokmi veľrybími pod morskými vlnami, alebo jazda na paddleboarde, vodných lyžiach či kajaku v azúrovo modrých vodách - na tieto chvíle sa nezabúda.

Koľko stojí pobyt v hoteli Amari Raaya Maldives?

Pobyt v hoteli Amari Raaya Maldives si možete rezervovať v ich špeciálnej PRED-otváracej akcii so zľavami až 40%

V cene máte zahrnuté:

– Bezplatný transfer hydroplánom pre dve osoby
– 30-minútové fotenie
– 20 % zľava v kúpeľoch Maai Spa
– Skupinová plavba pri západe slnka
– Denné aktivity v detskom klube
– Každodenná večerná zábava vrátane živej kapely, DJ alebo kultúrnej show
– Raňajky v cene, polpenzia alebo plná penzia za doplatok
– Exkluzívna 10% úspora navyše a plný počet bodov pre členov programu ONYX Rewards

Doba pobytu: 1. august 2023 – 23. december 2023

Utečte na ostrovnú pustatinu za 350 USD++  (cca 320 EUR) za vilu a noc s raňajkami (bežne 583 USD++ (535 EUR)).

Podmienky: Cena nezahŕňa dane a iné poplatky. Údaje o lete je potrebné poskytnúť 3 dni vopred, aby bolo možné požiadať o transfer hydroplánom. Fotenie, zľava na wellness a plavba pri západe slnka sú k dispozícii jedenkrát za pobyt.


  • ©2012-2024 Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231
  • Kontakt