You dont have javascript enabled! Please enable it! TOP hotely v Hurgade a Sharm El Sheikh podľa Travelista.sk

TOP hotely v Hurgade a Sharm El Sheikh podľa Travelista.sk

Avatar Juraj | 12 júna, 2023

Hurghada v Egypte je najvýznamnejším turistickým letoviskom na pobreží Červeného mora a nie je prekvapením, že je medzinárodným centrom vodných športov. Nájdete tu akýkoľvek vodný šport, ktorý chcete vyskúšať: windsurfing, plachtenie, hlbokomorský rybolov, plávanie, šnorchlovanie a potápanie. Vody Červeného mora sú ideálne pre mnohé druhy vzácnych rýb a koralové útesy, ktoré môžete pozorovať pri šnorchlovaní alebo si prenajať člny so skleneným dnom. Hurghada je tiež miestom večierkov pre mnohých turistov, ktorí ju každoročne navštevujú. Rôzne vodné športy, nočný život a reštauračné aktivity robia z Hurghady jedno z najrušnejších miest v krajine.

The Desert Rose Resort

Krásne prostredie rezortu Desert Rose na pobreží Hurghady nadchne celú rodinu! Hostia si budú môcť vychutnať všetky výhody ľahkého prístupu, ktorý poskytuje poloha rezortu k rušnému mestu s množstvom aktivít, reštaurácií a barov, vďaka ktorým bude váš pobyt v Hurghade stáť za to. Hotelové ubytovacie zariadenia ponúka 24-hodinovú izbovú službu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách a úschovňu batožiny, aby bol váš pobyt nezabudnuteľne pohodlný. Hotel ponúka aj rôzne vybavenie a rekreačné zariadenia, ako je vírivka, súkromná pláž, fitnescentrum, sauna a vonkajší bazén. Poskytuje tiež služby pre svojich hendikepovaných hostí, čo svedčí o snahe rezortu The Desert Rose, aby ste sa pri svojom pobyte cítili ako v neskutočnom pohodlí. Tieto vynikajúce možnosti a dostupná poloha robia z tohto 5-hviezdičkového rezortu dokonalý domov ďaleko od domova v krásnom meste Hurghada.

The Oberoi Sahl Hasheesh

Hotel Oberoi Sahl Hasheesh sa nachádza len 2 minúty od pláže! Ak vás to dostatočne nenaláka na rezerváciu tohto krásneho hotela, potom je tento 5-hviezdičkový rezort jedným z najlepšie hodnotených miest v Hurghade pre svoju najlepšiu polohu a najlepšiu hodnotu za vaše peniaze. Ubytovanie v hoteli ponúka priestranný apartmán so súkromnou terasou, šatníkovou skriňou, satelitnou TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a presklenou kúpeľňou s mramorovou vaňou. Okrem všetkého luxusného vybavenia, ktoré ponúkajú izby, majú aj vonkajší bazén, spa a tri reštaurácie! Hlavná reštaurácia ponúka nádherný výhľad na pláž a Červené more. Reštaurácie ponúkajú rôzne jedlá z orientálnej, indickej a medzinárodnej kuchyne. Taktiež majú beauty spa, súkromné parné miestnosti, fitnescentrum a skvelé miesta, ktoré ponúkajú aktivity ako pozorovanie hviezd, kurzy varenia, jogu a aromaterapiu! Mnohí z klientov tiež chvália personál hotela ako najpohostinnejší, najpomocnejší, najmilší a najefektívnejší, aký kedy zažili. Celkovo možno povedať, že ak si chcete užiť dovolenku v Hurgade, ktorá je miestom zábavy, hotel Oberoi Sahl Hasheesh je tou najlepšou voľbou.

SENTIDO Palm Royale Soma Bay

Plážové útočisko s všestrannou infraštruktúrou je ideálnym miestom pre milovníkov prírody, rodiny, páry a jednotlivcov, ktorí chcú oceniť veľkoleposť Hurghady. Celé miesto je obklopené gréckymi sochami a záhradami s jazierkami, vďaka ktorým budete mať navyše pocit, že sa nachádzate na mieste, aké nemá obdobu. Hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu z medzinárodného letiska Hurghada, ako aj plne klimatizované izby vybavené satelitnou LCD TV, modernou kúpeľňou a dokonca aj pracovným stolom pre všetky vaše potreby. Z priestranných izieb, ktoré hotel SENTIDO Palm Royale Soma Bay ponúka, je výhľad na Červené more, záhrady a bazény. V hoteli sa nachádzajú aj rôzne reštaurácie, z ktorých si vaše chuťové bunky môžu vybrať, od ázijskej, gréckej, talianskej až po libanonskú. V štýlovom prostredí s vitrážovými oknami a hudbou brušných tancov si vychutnáte aj egyptskú kuchyňu. Hotel SENTIDO Palm Royale Soma Bay je hodnotený ako skvelá voľba pre hostí, ktorí chcú preskúmať Červené more s aktivitami, ako je potápanie na útesoch a vodné športy. Ak hľadáte najlepší pomer ceny a kvality, tento hotel určite uspokojí vaše túžby po zaslúženej dovolenke.

Páči sa Vám náš článok?

Už o pár dní pridáme TOP hotely v Luxore, Dahabe a Alexandrii...

Sledujte nás aj na Facebook-u, dajte o nás vedieť aj svojim priateľom a známym a zatiaľ si môžete pozrieť všetky články o Egypte.

Sharm El Sheikh znamená „Šejkov záliv“ a niekedy sa nazýva „mesto mieru“.Je známe ako obľúbené rekreačné stredisko a významné centrum cestovného ruchu v Egypte. Dynamická krajina, úseky prírodných pláží a celoročné suché podnebie robia toto miesto známym pre obľúbené vodné športy, ako je rekreačné potápanie a šnorchlovanie. Je známe aj vďaka rozmanitému morskému životu, ktorý sa tu nachádza, s viac ako 250 rôznymi koralovými útesmi a 1000 druhmi rýb.

The Royal Savoy Sharm El Sheikh

Hotel Royal Savoy Sharm El Sheikh sa nachádza v blízkosti medzinárodného letiska Sharm el-Sheikh, centra mesta a pláže, ktorá bola vytvorená zámerne tak, aby svojim hosťom umožnila prístup do celej oblasti. Hotel ponúka luxusné izby, suity a vily, ktoré sú plne vybavené klimatizáciou, plazmovou satelitnou televíziou, mramorovou kúpeľňou a balkónom s výhľadom na svieže záhrady a oslnivé more v okolí. Ponúka tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých svojich priestoroch, súkromnú pláž, tri bazény a plážový bar pre tých, ktorí chcú leňošiť. Hotel Royal Savoy Sharm El Sheikh vás nikdy nesklame na vašej zaslúženej dovolenke.

Xperience Sea Breeze Resort

Xperience Sea Breeze Resort je päťhviezdičkový rezort, ktorý sa môže pochváliť deviatimi bazénmi, vlastným klubom zdravia a množstvom barov a reštaurácií priamo v areáli. Rezort ponúka klimatizované izby, vlastný balkón, satelitnú LCD TV a modernú kúpeľňu. Môže sa tiež pochváliť svojou nádhernou plážou, ktorá ponúka neuveriteľný výhľad na Červené more, a čo je dôležitejšie, pokoj a pohodu, ktorú si ich hostia želajú počas svojej dovolenky. V rezorte majú aj rôzne reštaurácie, ktoré ponúkajú jedlá od orientálnej až po egyptskú kuchyňu, a tri bary pri bazéne, ktoré vás ohúria svojimi lahodnými kokteilmi. Okrem toho si v rezorte môžete dohodnúť aj šnorchlovanie a potápanie. Rezort Xperience Sea Breeze je ideálny pre hostí, ktorí si chcú oddýchnuť, relaxovať a odpočívať na krásnych plážach v Sharm El Sheikh.

Sultan Gardens Resort

Rezort Sultan Gardens sa nachádza medzi medzinárodným letiskom Sharm El Sheikh a centrom mesta, čo z neho robí jeden z najdostupnejších rezortov v oblasti. Rezort sa môže pochváliť 220 metrov dlhými súkromnými plážami, nádhernými koralovými útvarmi a bezkonkurenčným výhľadom na úžasný ostrov Tiran, ktorý je ideálny pre hostí, ktorí chcú obdivovať nádhernú scenériu v oblasti. Ponúka 5 sladkovodných bazénov v palmovom poraste a bazén pre dospelých doplnený o vírivku pod holým nebom a bar s možnosťou plávania. V rezorte sa nachádza aj 5 rôznych reštaurácií, od pravej indickej kuchyne až po trhy s morskými plodmi. Nachádza sa tu aj 24-hodinová kaviareň, zmrzlináreň a krásny lounge bar. Izby sú plne klimatizované a majú svetlé dekory s dreveným nábytkom, satelitnú televíziu a vybavený mobilný bar. Rezort Sultan Gardens vám sľubuje, že sa postará o vaše pohodlie, čo sa prejaví aj v ich službách.

Našli ste tu aj Váš hotel?

Nezabudnite, že už o pár dní pridáme TOP hotely v Luxore, Dahabe a Alexandrii...

Sledujte nás aj na Facebook-u, dajte o nás vedieť aj svojim priateľom a známym a zatiaľ si môžete pozrieť všetky články o Egypte.


  • ©2012-2024 Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231
  • Kontakt
1
JÚN
Týždenník TRAVELISTA
od 1.júna každý týždeň ZDARMA
pre každého...
e-mailom vo formáte PDF a ePub
PRIHLÁSIŤ SA