You dont have javascript enabled! Please enable it! Miami / USA (4K)

Miami / USA (4K)

Avatar Juraj | 23 júna, 2022

Zasekli ste sa s dlhším čakaním v Miami na Floride?

Máte šťastie. Toto pobrežné mesto ponúka nekonečné množstvo atrakcií a aktivít, ktoré vás zabavia až do ďalšieho letu. Niektoré z najhorúcejších pláží sú vzdialené menej ako 15 míľ od medzinárodného letiska Miami, zatiaľ čo rušné centrum mesta je vzdialené menej ako 10 míľ od terminálu. Zabudnite na plytvanie časom na letisku medzi letmi a namiesto toho sa vyberte preskúmať Miami počas jedného dňa.

Toto prímorské miesto sa rozprestiera na juhovýchodnej strane slnečného štátu a hraničí s Atlantickým oceánom. Centrum mesta sa môže pochváliť elegantnou mestskou atmosférou, kde nájdete špičkové nákupy na Flagler Street, historické atrakcie v Lummus Parku a fascinujúce exponáty v Museum Parku. Tento sofistikovaný mestský štýl preniká aj do plážových scén, pretože na horúcich miestach, ako sú South Beach a Miami Beach, objavíte parné nočné kluby a módne butiky lemujúce pobrežie.

V Miami strávite len 24 hodín, preto si čas rozdeľte medzi mesto a pobrežie. Vychutnajte si autentickú kubánsku atmosféru mesta, obdivujte slávny Art Deco a nasávajte lúče na pláži. Vďaka všetkým vzrušujúcim zážitkom, ktoré má Magické mesto v rukáve, nebudete ľutovať, že ste sa odpútali od letiska a objavili Miami za jeden deň.


  • ©2012-2024 Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231
  • Kontakt