You dont have javascript enabled! Please enable it!

New York / USA (4K)

Avatar Travelista | 23 júna, 2022

Za normálnych okolností môže byť dlhé čakanie na let ako utrpenie, ale nie v New Yorku. Dokonca aj keď ste v New Yorku len 24 hodín, máte možnosť si Veľké jablko poriadne vychutnať. Nemáte času nazvyš, tak si pred ďalším letom zavolajte taxík a preskúmajte betónovú džungľu.

Jeden deň v New Yorku znamená ochutnať trochu toho a trochu onoho. Ak sa vyberiete do piatich štvrtí, ochutnáte z každej z nich, od hip-hopových koreňov v Bronxe až po etnickú kuchyňu v Queense. Brooklyn je domovom karnevalových atrakcií na Coney Islande, zatiaľ čo Manhattan sa môže pochváliť jasnými svetlami Times Square. V meste však nie je len zhon a ruch. Doprajte si pokoj a ticho v Central Parku, poprechádzajte sa popri majstrovských dielach v Múzeu moderného umenia alebo sa trajektom vydajte na prehliadku Sochy slobody zblízka.

Ak chcete spoznať New York za jeden deň, vtesnajte sem výlet na Empire State Building a pochutnajte si na slávnej mestskej pizzi, bagelách a tvarohovom koláči. Hoci je takmer nemožné za tak krátky čas nasať všetko, čo mesto ponúka, určite to stojí za pokus.


error: Varovanie: Obsah je chránený !!