You dont have javascript enabled! Please enable it! Emirates zdvojnásobí počet letov do Singapuru a obnoví linku na Bali

Emirates zdvojnásobí počet letov do Singapuru a obnoví linku na Bali

Avatar Juraj | 3 mája, 2022

Spoločnosť Emirates zdvojnásobuje počet svojich letov do Singapuru a od mája 2022 obnovuje lety na Bali. Všetky podrobnosti nájdete na TRAVELISTA.sk!

Dubajská letecká spoločnosť Emirates oznámila, že od 23. júna 2022 zdvojnásobí svoje služby pre cestujúcich do Singapuru (letisko Changi) zo siedmich letov týždenne na 14 letov týždenne.

Tento krok výrazne sprístupní juhovýchodnú Áziu cestujúcim zo Stredného východu na letnú sezónu. Vďaka pridaniu týchto nových letov bude môcť spoločnosť Emirates ponúknuť svojim zákazníkom ešte väčší výber a flexibilitu pri plánovaní ich ciest.

Je to dobrá správa aj pre Singapur, keďže tento mestský štát je naďalej obľúbenou destináciou pre obchodných cestujúcich aj turistov a dôležitou vstupnou bránou do juhovýchodnej Ázie.

V posledných rokoch prešiel Blízky východ transformáciou a jeho pohostinský a rekreačný priemysel začína konkurovať iným svetovým destináciám. V dôsledku toho bude tento rok čoraz viac cestovateľov z juhovýchodnej Ázie smerovať na dovolenku do Dubaja, Kataru a Saudskej Arábie.

Spoločnosť Emirates v súčasnosti využíva na tejto obľúbenej trase lietadlo Boeing 777. Dubaj je kľúčovým uzlom pre cestujúcich, pretože vďaka svojej výhodnej polohe a vynikajúcej infraštruktúre je ideálnou vstupnou bránou do Afriky, na indický subkontinent a do Európy.

Ostrov bohov – to je indonézske Bali

Spoločnosť Emirates obnoví lety na Bali

Spoločnosť Emirates oznámila, že od 1. mája 2022 obnoví lety na Bali (medzinárodné letisko Ngurah Rai). Dubajská letecká spoločnosť bude z Dubaja prevádzkovať päť letov týždenne na Bali, pričom bude využívať lietadlo Boeing 777-300ER s dvoma triedami. Od 1. júla 2022 letecká spoločnosť rozšíri svoju prevádzku na Bali o dennú linku.

Je to skvelá správa pre cestujúcich z Blízkeho východu, ktorí chcú navštíviť Bali, keďže ostrov je obľúbenou destináciou turistov z tohto regiónu. Po opätovnom spustení letov spoločnosti Emirates na Bali budú mať cestujúci pri výbere leteckej spoločnosti, ktorá ich dopraví do tejto úžasnej destinácie, viac možností priameho letu bez medzipristátia. V súčasnosti sa cestujúci z Blízkeho východu na Bali museli spoliehať na jedno medzipristátie v Singapure alebo Jakarte.

Obnovenie letov spoločnosti Emirates na Bali prichádza v čase, keď sa ostrov začína opäť otvárať pre cestovný ruch. Indonézska vláda výrazne zmiernila cestovné obmedzenia na Bali a pre cestujúcich z niektorých krajín bola opätovne zavedená vízová politika pri prílete. To znamená, že viac ľudí si bude môcť vychutnať všetko, čo Bali ponúka, bez toho, aby museli stráviť nejaký čas v karanténe. ◼

 


  • ©2012-2024 Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231
  • Kontakt