You dont have javascript enabled! Please enable it! RECENZIA: Hotel Hubert, Vysoké Tatry, Slovensko - Travelista

Hotel Hubert, Vysoké Tatry, Slovensko

Avatar Juraj | 28 augusta, 2023


_hotel hubert logo

V našich veľhorách sme už navštívili viacero hotelov. O to naročnejšie bolo nájsť teraz taký hotel, ktorý bude na jednej strane kvalitný a na druhej ústretový pre rodiny s deťmi. To, či sa nám podarilo tieto podmienky nájsť v hoteli Hubert v Gerlachove sa dočítate nižšie.

Štvohviezdičkový hotel HUBERT s perfektnou polohou na konci malebnej dedinky Gerlachov je ideálnym miestom na pobyt v srdci očarujúcich slovenských veľhôr. Vitajte vo Vysokých Tatrách.

 O samotnom pobyte nebol hotel vopred informovaný a pobyt sme si hradili sami.

Komu je určený...

Hotel pre rodiny s deťmi, páry aj tých, ktorí si chcú užiť samotu. Pre milovníkov pokoja, športovcov a pre všetkých, ktorí chcú každý deň podnikať niečo nové.

Ubytovanie...

Hotel ponúka štandardné izby, 3 typy apartmánov (štandard, mezonet, prezidentský) a lacnejšiu verziu 3-hviezdičkového ubytovania vo vile Horec (nachádza sa 150 m od hotela – a keďže sme boli ubytovaní v hlavnej budove hotela, tak sa nebudeme v recenzii venovať Vile Horec)

Aj keď hotel ešte neprešiel úplnou rekonštrukciou, značná časť hotela už má nový vzhľad a celkovo pôsobí veľmi príjemne. Recepcia a sedenie tam je obyčajného rázu, ale nedajte sa zbytočne odradiť. Schodisko aj chodba k izbe už vyzerala veľmi slušne. Izbu sme si rezervovali na poslednú chvíľu a bola bez balkóna, ale neprekážalo nám to. Takého sú 4 izby hotela, všetky ostatné majú balkóny.

V izbe bol nový nábytok, posteľná bielizeň takisto pôsobila novo a veľmi sviežo. Na záclone bolo vidno menšie poškodenie, inak všetko bezchybné. Kúpeľňa bola čistá aj v najmenších detailoch (a pre mňa je detail naozaj detail, a každý je podstatný), vybavenie kúpeľne pôsobí takisto ako nové. Uteráky boli biele, veľmi čisté. K dispozícii bol šampón a sprchový gél. WC je oddelene od kúpeľne. Dlhšie som nevedela nájsť viacero elektrických zástrčiek, tie som však objavila pod písacím stolom.

Jedlo a nápoje...

Mali sme polpenziu, a musím povedať, že jedlo bolo vynikajúce. Skutočne, najmä v porovnaní s našimi dovolenkami v stredomorí za posledné roky, sme mali vynikajúce jedlo aj na raňajky, aj na večeru. Zo všetkého, čo očakávate v hoteli v Strednej Európe, nájdete niečo. Sladké, slané, nápoje a veľmi dobrá strojová káva. Toto by som podčiarkla, vo väčšine hotelov strojová káva na raňajky chutí ako odvar z kakaa. Po večeri sme boli takí nadšení, že manžel išiel osobne poďakovať šéfkuchárovi. Ryba, červené mäso, cestoviny, šalát, dezerty, sladké jedlo, každý si vybral, a to sú naše deti skutočne nároční stravníci. Jediné mínusové body má hotel za slabý výber jedál a la carte, ktorý potrebujete, ak sa rozhodnete obedovať v hoteli. Najmä jedná pre deti – k dispozícii boli iba buchty na pare zo sladkých jedál, vítané by boli nejaké slovenské jedlá a niečo ako palacinky.

Vybavenie...

Hotel ponúka široké spektrum relaxácie vo vlastnom wellness centre: bazény, sauny, masáže, zábaly, kúpele.

V bazéne sa nám zdala voda o niečo sviežejšia ako uvádzaných 29 stupňov, ale nemerali sme ju, mohlo to byť subjektívne. Na kratšiu vodnú zábavu akurát. Dvere do sáun boli stále otvorené, čo na mňa pôsobilo rušivo, táto časť by mala byť oddelená a určená na oddych. Všetko bolo ale čisté a pôsobilo veľmi pekne. Do vírivky podľa upozornenia nesmú ísť deti, čomu nerozumiem, lebo sa nachádza pri bazéne a je pre 4. Je mi oveľa príjemnejšie byť tam s členmi rodiny. Čo veľmi oceňujem je, že za vnútorným bazénom je vonkajší a terasa, kde si môžete oddýchnuť, a takýchto terás je v hoteli viac.  Mimoriadne chválim masáž – pán masér bol veľmi príjemný profesionál.

Koľko to stojí...

Presnú cenu za izbu a noc sme nevedeli zistiť, keďže hotel má rezerváciu v štýle, že klient vyplní iba predpokladaný termín pobytu, počet osôb a kontaktné údaje. Na základe tejto požiadavky Vám personál hotela zašle emailom odpoveď s ponukou presne podľa zadania. Navyše hlavným ťahákom hotela sú jeho vopred pripravené pobytové balíčky, v ktorých sa nájdu všetky kategórie klientov.

Preto odporúčam sledovať stránku hotela s ponukou pobytových balíkov.

Čo je v okolí...

Dole v podzemí je spoločenská miestnosť, kde je v určených časoch animátorka, stolný futbal, šípky, biliard, pri kaviarni je veľký detský kútik. Ihrisko vonku je veľké, skvelé, deti môžu jazdiť na koňoch, pozorovať zvieratká, hrať sa s loptou, bicyklovať, hrať sa minigolf. Je tu skákací hrad a balónové bludisko. Skutočne veľmi veľa pekných podnetov pokope. Pri skákacom hrade bol tiež dozor – animátorka. Prehliadka mini Zoo aj jazdy sú zorganizované a objednávajú sa vopred. Prechádzať sa tam, samozrejme, môžete kedykoľvek. Vzadu je krásne jazierko s čiernymi labuťami a rybkami.

Verdikt:
Môžeme skonštatovať, že Hotel Hubert je jeden z mála, kde skutočne máte pocit, že deti tu nie sú na obtiaž, práve naopak, sú vítané. Na konci pobytu nám deti neustále opakovali, že sa chcú do hotela vrátiť. Atmosféra bola pokojná, relaxačná, aj hostia sa správali kultivovane. Odporúčame.

Presvedčte sa sami...

Máte deti a hľadáte miesto na dovolenku?

Vyberte si jeden z množstva ponúkaných pobytových balíčkoch, ktoré hotel Hubert ponúka. P.S. Pozor na to, už teraz si klienti objednávajú pobyty na budúci rok. Tak neváhajte !

V recenzii boli použité fotografie Hotela Hubert****, Gerlachov - Vysoké Tatry


  • ©2012-2024 Juraj Ilavský – Darcstudio, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava-Rača, IČO: 55188231
  • Kontakt